Bosch GWX 13-125 S Professional (06017B6002)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 1.300 W
- Izejas jauda: 700 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 2.800 apgr./min - 11.500 apgr./min
- Mīksts starts: Jā
- Diska diametrs: Ø 125 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWX 13-125 S Professional (06017B6002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GWX 18V-15 PSC (06019H6G01)
no 860,50€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 117,85€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

DeWalt DCS691N-XJ
no 496,60€

Makita DGA511Z
no 135,53€

Makita DGA452Z
no 81,73€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 68,25€

Proxxon LWS (28547)
no 99,10€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Leņķa slīpmašīna GWX 13-125 S, X-LOCK, BOSCH 06017B6002

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWX 13-125 S (06017B6002) Slīpmašīna 06017B6002

215,99€
215,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GWX 13-125 S Leņķa slīpmašīna 06017B6002

227,00€
227,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Tukšgaitas troksnis: | 91 dB |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
|---|
| Izmēri: | A103 mm x D297 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,40 kg |
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 1.300 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 700 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 2.800 apgr./min - 11.500 apgr./min |
| Mīksts starts: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWX 13-125 S Professional (06017B6002)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch kafijas dzirnaviņasBosch mum 5Bosch TriecienurbjmašīnaBraun Silk 9Lexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns












