Bosch GWX 750-125 (06017C9100)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Jauda: 750 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Apgriezienu skaits: 11.000 apgr./min
- Diska diametrs: Ø 125 mm
- Aizsargvāks: Jā
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWX 750-125 (06017C9100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 83,56€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 65,95€

Proxxon LWS (28547)
no 99,30€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Makita DGA513Z
no 161,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch elektriskā leņķa slīpmašīna GWX 750-125, 125 mm, 750 W | 3165140988049

105,79€
105,79€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Leņķa slīpmašīna Bosch GWX 750-125 X-Lock 06017C9100

105,80€
105,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Tukšgaitas troksnis: | 94 dB |
| Atkārtotas palaišanas bloķētājs: | Jā |
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
|---|
| Svars: | 2 kg |
|---|
| Leņķa slīpmašīna |
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Apgriezienu skaits: | 11.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch GWX 750-125 (06017C9100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Gāzes KatliBosch Gāzes PlītsBosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch kafijas dzirnaviņasBosch mum 5Bosch TriecienurbjmašīnaBraun Silk 9Bosch 750 125Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators






















