Bosch IXO 7 (06039E0000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Mini-akumulatora skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 235 apgr./min
- Griezes moments: 5,50 Nm
- Nominālais spriegums: 3,60 V
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
- Uzlādes laiks: 3 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO 7 (06039E0000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GSR 18V-90 FC (06019K6200)
no 733,00€

Bosch PSR Select (0603977021)
no 62,61€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,09€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch akkuschrauber ixo 7 basic 3 6volt 06039e0000 ( 06039E0000 0 603 9E0 000 BOH06039E0000 )

45,00€
45,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH 0 603 9E0 000, Electric screwdriver, pistol grip, magnetic bit holder, black 06039E0000

48,76€
53,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Bosch 0 603 9E0 000 235 RPM Urbjmašīna 06039E0000

71,99€
71,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu skrūvgriezis Bosch IXO 7 ar 10 uzgaļiem un uzglabāšanas kastīti

77,17€
77,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Uzlādes laiks: | 3 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Mini-akumulatora skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Izmēri: | P4,60 cm x A12 cm x D14,70 cm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 235 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 5,50 Nm |
| Nominālais spriegums: | 3,60 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO 7 (06039E0000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Krūmu ŠķēresBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Mikroviļņu KrāsnsBosch Rotak 32Bosch UrbjmašīnaBravia OLEDBosch Gws 7 125Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators














