Bosch IXO 7 (06039E000A)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Pārnesumu skaits: 1
- Mīksts griezes moments: 3 Nm
- Griezes moments cietā: 5,50 Nm
- Nominālais spriegums: 3,60 V
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 0 mm - 5 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO 7 (06039E000A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch IXO 7 Flexi Set Akku-Schrauber ( 06039E000A 4053423255720 )

39,00€
39,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Powertools Akkuschrauber IXO 7 Flexi-Set 3,6Volt (grün/Black, Li-Ionen Akku 2,0Ah, flexible Verlängerung 30cm) | 06039E000A | 4053423255720

39,45€
39,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Akkuschrauber IXO 7 Flexi-Set 3,6Volt (grün/schwarz, Li-Ionen Akku 2,0Ah, flexible Verlängerung 30cm) 06039E000A

42,35€
47,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Bosch Powertools cordless screwdriver IXO 7 Flexi set 3.6 volts (green Elektroinstruments 06039E000A

44,93€
44,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BOSCH SCREWDRIVER 3.6V IXO 7 FLEXI SET 06039E000A

48,03€
48,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch IXO 7 Flexi Set Cordless Screwdriver 06039E000A

49,50€
49,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BOSCH SCREWDRIVER 3.6V IXO 7 FLEXI SET | 06039E000A | 4053423255720

52,50€
52,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Bosch IXO 7 Flexi Set; 3,6 V; 1x2,0 Ah akum. 06039E000A

64,60€
64,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā bloķēšana: | Jā |
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Piederumi |
| Svars: | 320 g |
|---|
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 0 mm - 5 mm |
|---|
| Pārnesumu skaits: | 1 |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 3 Nm |
| Griezes moments cietā: | 5,50 Nm |
| Nominālais spriegums: | 3,60 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO 7 (06039E000A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Krūmu ŠķēresBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Mikroviļņu KrāsnsBosch Rotak 32Bosch UrbjmašīnaBravia XR 55Bosch Gws 7 125Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




























