Bosch IXO 7 komplekts (06039E0001)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Leņķa skrūvgriezis
- Pārnesumu skaits: 1
- Griezes moments: 5,50 Nm
- Nominālais spriegums: 3,60 V
- Akumulatora kapacitāte: 2 Ah
- Uzlādes laiks: 180 min
- Akumulatoru skaits: 1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO 7 komplekts (06039E0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch akkuschrauber ixo 7 set 3 6volt 06039e0001 ( 06039E0001 0.603.9E0.001 60390E0001 )

73,00€
73,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
bosch powertools Bosch Bezvadu urbjmašīna-skrūvgriezis IXO 7 komplekts, 3.6V (green/Black, Li-Ion akumulators 2.0Ah) | 06039E0001 | 4053423234756

74,20€
74,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch IXO VII Set - Schraubendreher - schnurlos - 3.6 V 60390E0001

87,41€
92,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch bosch powertools Bosch Cordless Screwdriver IXO 7 Set, 3.6V (green/Kolor: CZARNY, Li-Ion battery 2.0Ah) | 06039E0001 | 4053423234756

100,45€
100,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Cordless Screwdriver IXO 7 Set, 3.6V (green/black, Li-Ion battery 2.0Ah) 06039E0001

109,00€
109,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch bosch powertools Bosch Cordless Screwdriver IXO 7 Set, 3.6V (green/Kolor: CZARNY, Li-Ion battery 2.0Ah) 06039E0001

114,27€
114,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 180 min |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Leņķa skrūvgriezis |
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Bitu komplekts, Ekscentra uzgalis, Leņķa uzgalis, Uzglabāšanas kaste |
| Izmēri: | P14,70 cm x A12 cm x D4,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 917 g |
| Pārnesumu skaits: | 1 |
|---|---|
| Griezes moments: | 5,50 Nm |
| Nominālais spriegums: | 3,60 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch IXO 7 komplekts (06039E0001)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KombainsBosch KrūmgriezisBosch Krūmu ŠķēresBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Mikroviļņu KrāsnsBosch Rotak 32Bosch UrbjmašīnaBravia XR 55Gitaru Komplekts 7Bosch Gws 7 125Poker KomplektsLEGO KomplektsBadmintona KomplektsLogitech komplektsApakšveļas KomplektsLodāmura Komplektspulēšanas komplektsFondī Komplekts


























