Bosch PBH 2100 RE (06033A9320)
Ražotājs: Bosch
- Urbjmašīna
- Jauda: 550 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.300 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 1
- Nominālais spriegums: 230 V
- Maks. triecienu skaits: 5.800 1/min
- Trieciena enerģija: 1,70 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PBH 2100 RE (06033A9320)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,30€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 519,85€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch PBH 2100 RE (06033A9320) Perforators 06033A9320

90,99€
90,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Perforators Bosch PBH 2100 RE Elektriskais 550W (06033A9320)

92,98€
92,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch PBH 2100 RE; 1,7 J; SDS-plus 06033A9320

94,30€
94,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch perforators PBH 2100 RE

94,93€
94,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PBH 2100 RE (06033A9320) Perforators

96,12€
96,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH PBH 2100 RE Perforators | 06033A9320 | 3165140633888

99,89€
99,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch PBH 2100 RE; 1,7 J; SDS-plus 06033A9320

103,78€
103,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PBH 2100 RE Perforators 06033A9320

126,00€
126,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators PBH 2100 RE Compact 550W 06033A9320 BOSCH (06033A9320)

137,99€
137,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| SDS-Plus: | Jā |
| Svars: | 2,20 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Jauda: | 550 W |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.300 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 1 |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Maks. triecienu skaits: | 5.800 1/min |
| Trieciena enerģija: | 1,70 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PBH 2100 RE (06033A9320)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























