Bosch PBH 2500 RE (0603344401)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Patērētā jauda: 600,00 W
- Izejas jauda: 300,00 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 2 000 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230,00 V
- Maks. triecienu skaits: 5 000 1/min
- Trieciena enerģija: 1,90 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 22,00 mm
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch GBH 18V-21 (0611911101)
no 275,80€

Makita DHR243Z
no 216,75€

Makita HR2631FT13
no 227,90€

Einhell HEROCCO (4513900)
no 146,04€

Makita DHR171Z
no 130,00€

Einhell TE-RH 32 4F komplekts
no 133,25€

Einhell TE-RH 32-1600 4F (4258508)
no 112,70€

Einhell TE-HD 18 Li - Solo (4513812)
no 62,60€

Makita HP1631KX3
no 152,93€

Metabo KHE 2860 Quick (600878500)
no 204,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PBH 2500 RE Perforators Bosch (0603344421) | 0603344421 | 3165140668248

121,97€
121,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Trieciena apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Pagriešanas apturēšana: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs |
| Svars: | 2,20 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 22,00 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30,00 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13,00 mm |
| Patērētā jauda: | 600,00 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 300,00 W |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2 000 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230,00 V |
| Maks. triecienu skaits: | 5 000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 1,90 J |
Populāri produkti










