Bosch PBH 2500 SRE (0603344402)
Ražotājs: Bosch
- Perforators
- Patērētā jauda: 600 W
- Izejas jauda: 300 W
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.000 apgr./min
- Maks. triecienu skaits: 5.000 1/min
- Trieciena enerģija: 1,90 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 22 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PBH 2500 SRE (0603344402)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,30€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 519,85€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 255,12€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH PBH 2500 SRE Rotary hammer drill 600 W 3 modes SDS-plus 1.9 joules 0.603.344.402

148,04€
153,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
Bosch PBH 2500 SRE 0.603.344.402 (3165140669603) ( JOINEDIT81331327 )

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch - PBH 2500 SRE (600W, 1,9 J, 0 – 5.100 cps/min, Piegādāts ar piederumiem un plastmasas kasti)

182,60€
182,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Młot pneumatyczny BOSCH PBH 2500 SRE 600 W 2000 rpm | S7109290 | 3165140669603

334,00€
334,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Młotowiertarka Bosch Młot pneumatyczny BOSCH PBH 2500 SRE 600 W 2000 rpm | S7109290 | 3165140669603

334,35€
334,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Perforators Bosch Pneimatiskā āmura BOSCH PBH 2500 SRE 600 W 2000 apgr./min | S7109290 | 3165140669603

343,60€
343,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pagriešanas apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
| SDS-Plus: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Dziļuma ierobežotājs, Patronas turētājs |
| Svars: | 2,20 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 22 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Patērētā jauda: | 600 W |
|---|---|
| Izejas jauda: | 300 W |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.000 apgr./min |
| Maks. triecienu skaits: | 5.000 1/min |
| Trieciena enerģija: | 1,90 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PBH 2500 SRE (0603344402)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























