Bosch PBS 75 AE Set (06032A1101)
Ražotājs: Bosch
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Lentes slīpmašīna
- Jauda: 750 W
- Patērētā jauda: 750 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Lentes ātrums: 200 m/min - 350 m/min
- Slīpēšanas virsmas platums: 76 mm
- Slīpēšanas virsmas garums: 165 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PBS 75 AE Set (06032A1101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,60€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 65,70€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 219,12€

Makita DGA513Z
no 161,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch PBS 75 AE komplekts 06032A1101

163,30€
163,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch instrumenti Elektriskā Lentas Slīpmašīna Besk Bosch PBS 75 AE 750W (06032A1101)

170,99€
170,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PBS 75 AE Slīpmašīna 06032A1101

175,50€
175,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PBS 75 AE (06032A1101) | 06032A1101 | 3165140633192

176,40€
176,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PBS 75 AE set Lentas slīpm.komplekts Bosch Lentes slīpmašīna (06032A1101) | 06032A1101 | 3165140633192

178,99€
178,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Slīpmašīna Bosch PBS 75 AE (06032A1101) | 06032A1101 | 3165140633192

183,10€
183,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Bosch PBS 75 AE (06032A1101) | 06032A1101 | 3165140633192

187,10€
187,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lentes slīpmašīna PBS 75 AE komplekts 750W 06032A1101 BOSCH (06032A1101)

251,96€
251,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Paralēlais atdures |
| Svars: | 3,50 kg |
|---|
| Lentes slīpmašīna |
| Lentes ātrums: | 200 m/min - 350 m/min |
|---|---|
| Slīpēšanas virsmas platums: | 76 mm |
| Slīpēšanas virsmas garums: | 165 mm |
| Jauda: | 750 W |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 750 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PBS 75 AE Set (06032A1101)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch PerforatorsBosch Pfs 3000-2Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch SiltumsūknisBosch TriecienurbjmašīnaBose Bezvadu AustiņasBrieža CepetisSet PokerCookware SetTorque Screwdriver SetWiha Screwdriver SetVESA 75x75Texas Hold Em Poker SetPhilips 7575QNLG 75OLED 75



























