Bosch PKS 16 Multi (06033B3000)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Jauda: 400 W
- Apgriezienu skaits: 6.400 apgr./min
- Zāģa asmens diametrs: Ø 65 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 16 mm
- Tukšgaitas troksnis: 108 dB
- Vārpstas fiksācija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PKS 16 Multi (06033B3000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,00€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch Circular Saw pinkS 16 Multi green ( 06033B3000 0 603 3B3 000 ) Elektriskais zāģis

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Home and Garden PKS 16 Multi Mini-Handkreissäge 65 mm inkl. Koffer 400 W (06033B3000)

126,02€
131,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Ręczna pilarka tarczowa pinkS 16 Multi green - 06033B3000 | 06033B3000 | 3165140651219

126,75€
126,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Rokas ripzāģis pinkS 16 Multi green - 06033B3000 | 06033B3000 | 3165140651219

130,85€
130,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PKS 16 Multi Multi-Handkreissäge 06033B3000

134,13€
134,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Tukšgaitas troksnis: | 108 dB |
|---|---|
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 16 mm |
|---|
| Svars: | 1,90 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 400 W |
| Apgriezienu skaits: | 6.400 apgr./min |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 65 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PKS 16 Multi (06033B3000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch Sulas SpiedeBosch Tvaika NosūcējiBox PokerBrilles VeikalsMulti InstrumentsHohem Isteady MultiLogitech Multi DeviceLogitech K780 multi deviceBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris
























