Bosch PKS 18 LI (06033B1300)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Apgriezienu skaits: 3.800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Zāģa asmens urbums: 16 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 150 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 36 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 48 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PKS 18 LI (06033B1300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch PKS 18 LI solo Ripzāģis bez akumulatora 06033B1300

121,70€
121,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH Cordless portable circular saw PKS 18-Li green black no battery and chargerIANCE 06033B1300

137,06€
142,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Drošības ieslēgšanas bloķētājs: | Jā |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 36 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 48 mm |
| Svars: | 2,60 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 3.800 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Zāģa asmens urbums: | 16 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 150 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PKS 18 LI (06033B1300)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Plīts VirsmasBosch Procore 18V 4.0 Ahbosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch SiltumsūknisBosch Sulas SpiedeBosch Tvaika NosūcējiBox PokerBrilles VeikalsGe-Ct 18 LiAdvancedcut 18 BoschBosch Advancedshear 18Bosch Universalchain 18Einhell Ge Lc 18 LiBosch Easyhedgecut 18-45Bosch Akumulatori 18VBosch Battery 18VEinhell Tc Cd 18 35 LiBosch Gbh 18V-21





















