Bosch PKS 40 (06033C5000)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Rokas ripzāģis
- Jauda: 850 W
- Apgriezienu skaits: 5.300 apgr./min
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 130 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 45°: 26 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 40 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PKS 40 (06033C5000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,35€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,95€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,30€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch instrumenti Elektriskais Ripzāģis Bosch PKS 40 850W (06033C5000)

80,99€
80,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PKS 40 Ripzāģis 06033C5000

82,80€
82,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PKS 40 Ripzāģis 06033C5000

83,98€
83,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Circular Saw PKS 40 ( 06033C5000 3165140805506 )

85,00€
85,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PKS 40 Ripzāģis Bosch (06033C5000) | 06033C5000 | 3165140805506

87,27€
87,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PKS 40 (0.603.3C5.000 / 3165140805506) 06033C5000

88,42€
93,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch PKS 40 Handkreissäge 06033C5000

91,57€
91,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis PKS 40 850W 06033C5000 BOSCH (06033C5000)

121,60€
121,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Vārpstas fiksācija: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Paralēlais atdures, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 26 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 40 mm |
| Svars: | 2,60 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Rokas ripzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 850 W |
| Apgriezienu skaits: | 5.300 apgr./min |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 130 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PKS 40 (06033C5000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























