Bosch PSA 700 E (06033A7000)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Šāģis
- Patērētā jauda: 710 W
- Apgriezienu skaits: 0 apgr./min - 2.700 apgr./min
- Strāvas padeve: Tīkls
- Nominālais spriegums: 230 V
- Gājiena garums: 20 mm
- Griešanas dziļums kokā: 150 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PSA 700 E (06033A7000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,95€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,30€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch Szyna prowadzca PSA 700 E green (06033A7000) 06033A7000

109,44€
109,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Home and Garden PSA 700 E Säbelsäge 710 W (06033A7000)

122,90€
127,89€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Prožektors: | Nē |
|---|---|
| Gājienu skaita regulēšana: | Jā |
| Skaņas spiediena līmenis: | 86 dB |
| Skaņas jaudas līmenis: | 97 dB |
| Ātrās maiņas sistēma: | Jā |
| Mīkstais rokturis: | Jā |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 150 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Izmēri: | G57,30 cm x A11,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 3 kg |
| Zāģa tips: | Šāģis |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 710 W |
| Apgriezienu skaits: | 0 apgr./min - 2.700 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Gājiena garums: | 20 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PSA 700 E (06033A7000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaRyzen 700Sx 700Braun 700AMD Ryzen 700Sony SRS 700700 X 23CBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis





















