Bosch PST 700 ReadyToSaw (06033A0005)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Jauda: 500 W
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 3.100 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Griešanas dziļums kokā: 70 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 4 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST 700 ReadyToSaw (06033A0005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch PST 700 ReadyToSaw Figūrzāģis 06033A0005

138,70€
138,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 70 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 4 mm |
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 500 W |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 3.100 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST 700 ReadyToSaw (06033A0005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaRyzen 700Sx 700Braun 700AMD Ryzen 700Sony SRS 700700 X 23CBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch Gludeklis




















