Bosch PST 900 PEL (06033A0200)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Jauda: 620 W
- Apgriezienu skaits: 500 apgr./min - 3.100 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Griešanas dziļums kokā: 90 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 8 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 15 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST 900 PEL (06033A0200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,50€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Home and Garden PST 900 PEL Pendelhubstichsäge inkl. Koffer 620 W (06033A0200) 0.603.3A0.200

156,42€
161,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Piederumi: | Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 90 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 8 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 15 mm |
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 45°, R 45° |
|---|
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 620 W |
| Apgriezienu skaits: | 500 apgr./min - 3.100 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST 900 PEL (06033A0200)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaDewalt 90075QN900Logitech G 900Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




















