Bosch PST Easy (06033A0703)
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Jauda: 500 W
- Apgriezienu skaits: 3.100 apgr./min
- Strāvas padeve: Tīkls
- Nominālais spriegums: 230 V
- Gājiena garums: 20 mm
- Griešanas dziļums kokā: 65 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST Easy (06033A0703)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,10€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,35€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 287,40€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch DIY PST Easy electric jigsaw incl. case - 06033A0703 ( 06033A0703 ) Elektriskais zāģis

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Bosch PST Easy 500 Watt Jigsaw. Figūrzāģis 06033A0703

59,00€
59,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wyrzynarka Bosch PST Easy 500 W 06033A0703

66,56€
66,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Zāģa asmens |
| Griešanas dziļums kokā: | 65 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 4 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 10 mm |
| Svars: | 1,75 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 500 W |
| Apgriezienu skaits: | 3.100 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Gājiena garums: | 20 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST Easy (06033A0703)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaEasy Camp PalmdaleClean Easy Kaķu SmiltisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch Smalcinātājs






















