Bosch PST650 (06033A0770)
Ražotājs: Bosch
- "Stichsäge" in Lettish is "eurzāģis".
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Jauda: 500 W
- Strāvas padeve: Tīkls
- Gājienu skaits: 3.100 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 65 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 4 mm
- Griešanas dziļums alumīnijā: 3 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST650 (06033A0770)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,95€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,30€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PST 650 Compact AKCIJA Figūrzāģis Bosch (06033A0721) | 06033A0721 | 3165140654623

64,14€
64,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Prožektors: | Nē |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Nē |
| Griešanas dziļums kokā: | 65 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 4 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 3 mm |
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 45°, R 45° |
|---|
| Svars: | 1,60 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 500 W |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Gājienu skaits: | 3.100 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PST650 (06033A0770)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















