Bosch PST700E
Ražotājs: Bosch
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Patērētā jauda: 500 W
- Izejas jauda: 300 W
- Gājienu skaits: 500 gāj./min - 3.000 g/min
- Griešanas dziļums kokā: 70 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 4 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch PST700E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 188,00€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākais kopējais cena
Bosch PST 700 E Jigsaw 06033A0000 (3165140526838) ( JOINEDIT81613519 ) Elektriskais zāģis

76,00€
76,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch BOSCH PST700E 500W + ostrze | S7165165 | 3165140526838

78,25€
78,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Home and Garden PST 700 E Stichsäge inkl. Koffer 500 W (06033A0000)

79,39€
84,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sāppļāvējs Bosch Sāppļāvējs BOSCH PST700E 500W + asmens | S7165165 | 3165140526838

82,35€
82,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PST 700 E Jigsaw 06033A0000

84,98€
84,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns |
| Griešanas dziļums kokā: | 70 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 4 mm |
| Svars: | 1,70 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 500 W |
| Izejas jauda: | 300 W |
| Gājienu skaits: | 500 gāj./min - 3.000 g/min |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch PST700E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic
























