Bosch PushDrive (06039C6000)
Ražotājs: Bosch
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Mini-akumulatora skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 360 apgr./min
- Griezes moments: 5 Nm
- Mīksts griezes moments: 2,50 Nm
- Griezes moments cietā: 5 Nm
- Nominālais spriegums: 3,60 V
- Skrūves diametrs: Ø 5 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PushDrive (06039C6000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,05€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Bosch cordless screwdriver push Drive 3 6Volt (green 32-piece screwdriver bit set) ( 06039C6000 0 603 9C6 000 3165140953801 )

61,00€
61,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PushDrive - Schraubendreher - schnurlos 5 mm - 5 N·m - 3,6 V (06039C6000)

63,88€
68,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch PUSHDRIVE Cordless Screwdriver 06039C6000

71,64€
71,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ergonomiska bezvadu skrūvgrieža Bosch - PushDrive (3,6V - 1,5Ah iebūvēts, Micro USB uzlāde, komplektā ar 32 skrūvgriežu bitiem)

77,45€
77,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch PushDrive 3.6 V | 06039C6000 | 3165140953801

79,95€
79,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch skrūvgriezis PushDrive 3.6 V | 06039C6000 | 3165140953801

84,10€
84,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch cordless screwdriver push Drive 3,6Volt (green, 32-piece screwdriver bit set) 06039C6000

86,80€
86,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 1,50 Ah |
|---|---|
| Uzlādes laiks: | 1,50 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Mini-akumulatora skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|
| Svars: | 280 g |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 5 mm |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 360 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 5 Nm |
| Mīksts griezes moments: | 2,50 Nm |
| Griezes moments cietā: | 5 Nm |
| Nominālais spriegums: | 3,60 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch PushDrive (06039C6000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
bosch putekļu sūcējsBosch Rotak 32Bosch Sadzīves TehnikaBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Universalchain 18Brabantia Trauku ŽāvētājsBrit CARE kaķu barībaBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



























