Ilustrācija var atšķirties
Braun DigiFrame 711
Ražotājs: Braun
Ilustrācija var atšķirties
- Kompakts digitālais foto rāmis ar 17,8 cm (7 collām) TFT LCD displeju
- 800 x 480 pikseļu izšķirtspēja un LED apgaismojuma tehnoloģija
- Atbalsta atmiņas kartes, piemēram, SD, SDHC, MMC un USB zibatmiņas diskus
- Dažādi attēlošanas režīmi ar attēlu priekšskatījumu, tuvināšanas funkciju un attēla rotāciju
- Pulksteņa/kalendāra funkcija, modinātāja funkcija, programmējami ieslēgšanas un izslēgšanas laiki
- Enerģijas padeve caur tīkla adapteri
- Melns, izmērs: 17,8 cm (7 collām)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Braun DigiFrame 711
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Braun
Populāri produkti

Braun DigiFrame 1901
no 203,01€

Aura Frames Aspen (AF215)
no 279,82€

Aura Frames Carver paklājs 10"
no 180,91€

Denver Frameo PFF-1042
no 78,00€

Denver Frameo PFF-1015
no 57,62€

SmallRig Cage für Nikon ZR (5647)
no 72,37€

Denver Frameo PFF-1016
no 101,25€

Denver Frameo PFF-1542
no 283,00€

Denver Frameo PFF-1514
no 237,24€

Agfaphoto Realiview APF1000WIFI
no 96,31€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Lētākā Kopējā Cena
Braun Phototechnik Braun DigiFrame 711 black 17 8cm (7 ) 21220 (4000567212201) ( JOINEDIT38107757 ) Foto rāmītis

45,00€
45,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun Photo Technik Braun DigiFrame 711 Digital Photo Frame

48,87€
48,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun DigiFrame 711 digitālais foto rāmis Melns 17,8 cm (7 collas) 21220

52,81€
57,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Braun DigiFrame 711 schwarz
7-inch TFT LCD display
800 × 480 resolution
Card reader and USB 2.0 connectivity
Supports digital photos in JPEG format
Clock and calendar function
5-10 dienas

54,00€
64,00€
Piegāde: 10,00€
ar piegādi: 10,00€
BRAUN PHOTOTECHNIK Braun DigiFrame 711 black 17,8cm (7 ) 21220

54,58€
54,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun digital photo frame DigiFrame 711, black ART#1387365

57,20€
57,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun digital photo frame DigiFrame 711 black 4000567212201 4000567212201 (4000567212201) ( JOINEDIT47641814 )

60,00€
60,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Digitālais fotorāmis Braun digitālais foto rāmis DigiFrame 711, melns 21220

61,21€
61,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun DigiFrame 711 Black digitālais fotorāmis NRD134486
9 dienas

64,99€
64,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun digital photo frame DigiFrame 711, black 4000567212201
5 dienas

65,20€
65,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun digital photo frame DigiFrame 711, black 267234
7-inch TFT LCD display
800 × 480 resolution
Card reader and USB 2.0 connectivity
Supports digital photos in JPEG format
Clock and calendar function

71,45€
71,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
Ramka cyfrowa Braun Phototechnik DF 711 21220 (4000567212201) ( JOINEDIT80015142 )

71,00€
71,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kompakts digitālais foto rāmis ar 17,8 cm (7 collām) TFT LCD displeju |
| 800 x 480 pikseļu izšķirtspēja un LED apgaismojuma tehnoloģija |
| Atbalsta atmiņas kartes, piemēram, SD, SDHC, MMC un USB zibatmiņas diskus |
| Dažādi attēlošanas režīmi ar attēlu priekšskatījumu, tuvināšanas funkciju un attēla rotāciju |
| Pulksteņa/kalendāra funkcija, modinātāja funkcija, programmējami ieslēgšanas un izslēgšanas laiki |
| Enerģijas padeve caur tīkla adapteri |
| Melns, izmērs: 17,8 cm (7 collām) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Braun DigiFrame 711
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Braun Photo Technik
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Braun Series 3Braun series 9 skūšanas galviņaBraun Shaver SeriesBraun Silk Epil 9Bravia XR 55Briggs Stratton rezerves daļasBruģa Tīrīšanas BirsteBlaupunkt Msr711Braun SkuveklisBraun BlenderisBraun 9Braun 700Braun Virtuves KombainsBraun Multiquick piederumiBraun IPL uzgaļiBraun Silk 9Braun Multiquick 9





























