Ilustrācija var atšķirties
Braun TexStyle 9 SI 9682 DB
Ražotājs: Braun
Ilustrācija var atšķirties
- Gludeklis
- Gludekļa tips: Tvaika gludeklis
- Jauda: 3.200 W
- Slīdošā zole: EloxalPlus
- Atkaļķošanas sistēma: Jā
- Temperatūras izvēle: Gradēts
- Tvaika strūkla: 260 g/min
- Nepārtraukta tvaika daudzums: 60 g/min
Cenas vēsture
1M 3M
Braun TexStyle 9 SI 9682 DB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Braun
Populāri produkti

Braun TexStyle Pro SI 7160
no 74,98€

Philips Azur 8000 Serie DST8020
no 76,56€

Tefal Ultimate Pure FV9844
no 80,40€

Tefal Ultimate Power Pro FV9E50
no 110,00€

Philips 5000 Series DST5030
no 40,00€

Philips 7500 Series DST7511
no 67,40€

Tefal Ultragliss FV6830
no 55,99€

Philips 7000 Series DST7040
no 74,29€

Philips Azur 8000 Series DST8050/20
no 107,25€

Philips 7000 Series DST7041/20
no 63,50€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Braun TexStyle 9 Dampfbügeleisen SI 9682 3200 W Dunkelblau | 0127409002 | 8021098002938

91,55€
91,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun TexStyle 9 Tvaika gludeklis SI 9682 3200 W Dark blue | 0127409002 | 8021098002938

93,75€
93,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zelazko Braun Braun TexStyle 9 0127409002 zelazko Zelazko parowe EloxalPlus soleplate 3200 W Ciemny Niebieski 0127409002 (8021098002938) ( JOINEDIT88949481 )

105,00€
105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun TexStyle 9 0127409002, Dampfbügeleisen, EloxalPlus soleplate, 2,5 m, 260 g/min, Dunkelblau, 60 g/min

106,54€
111,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Braun TexStyle 9

112,00€
112,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Braun SI9682DB gludeklis 0127409002

115,49€
115,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atkaļķošanas sistēma: | Jā |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Gradēts |
| Tvaika strūkla: | 260 g/min |
| Nepārtraukta tvaika daudzums: | 60 g/min |
| Vertikālais tvaiks: | Jā |
| Izsmidzināšanas funkcija: | Jā |
| Ūdens tvertne: | 330 ml |
| Kontrollspuldze: | Jā |
| Smalks gludināšanas gals: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Tekstila kabelis: | Jā |
| Bezvadu: | Nē |
| Kabeļa garums: | 2,50 m |
| Tvaika gludeklis |
| Svars: | 1,70 kg |
|---|
| 3.200 W |
| EloxalPlus |
Cenas vēsture
1M 3M
Braun TexStyle 9 SI 9682 DB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Braun
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bravia OLEDBravia XRBravia XR 55Brawl Stars RotaļlietasBremžu Diski Un KlučiBremžu TīrītājsBresser BinokļiBrit Care HypoallergenicBrother Uzlīmju PrinterisBurberry WeekendDB9 uz DB25Braun 9Braun Silk 9Braun Multiquick 9Si PassioneBraun Silk Epil 9Braun SkuveklisBraun BlenderisBraun 700Braun Series 3

























