Ilustrācija var atšķirties
Bresser 5-in-1 Profi-Wetter Center ar 256 krāsu displeju
Ražotājs: Bresser
Ilustrācija var atšķirties
- Displejs pieejams: Jā
- Displeja tips: LCD
- Mērījumu displejs: Barometrs, Higrometrs, Termometrs
- Satelītu atbalsts: Jā
- Laika prognoze: Jā
- Sals brīdinātājs: Jā
- Pulkstenis: Jā
- Modināšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser 5-in-1 Profi-Wetter Center ar 256 krāsu displeju
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bresser
Populāri produkti

Bresser Wetter Center 5-in-1
no 129,00€

Technoline WS 8016
no 34,00€

TFA 30.3155.WD
no 28,25€

Vevor YT60231
no 139,97€

TFA Xena 35.1162
no 27,00€

TFA Temperatursender (30.3207)
no 30,70€

TFA Meteotime Primo (35.1156)
no 48,00€

Shelly Ecowitt WS90
no 187,27€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Profesionāls laika apstākļu centrs Bresser 5-in-1 ar 256 krāsu displeju 7002520CM3000

158,60€
158,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Profesionāls laika apstākļu centrs Bresser 5-in-1 ar 256 krāsu displeju | 7002520CM3000 | 4007922036830

161,94€
161,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A135 mm x P35 mm x D167 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Mērījumu displejs: | Barometrs, Higrometrs, Termometrs |
| Satelītu atbalsts: | Jā |
| Laika prognoze: | Jā |
| Sals brīdinātājs: | Jā |
| Pulkstenis: | Jā |
| Modināšanas funkcija: | Jā |
| Fona apgaismojums: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 30 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser 5-in-1 Profi-Wetter Center ar 256 krāsu displeju
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























