Ilustrācija var atšķirties
Bresser Classic 70/350 Linsenteleskop
Ražotājs: Bresser
Ilustrācija var atšķirties
- Teleskops
- Teleskopa veids: Lēcu teleskops (Refraktors)
- Montāža: Azimutāls
- Palielinājuma faktors: 18x - 140x
- Objektīva diametrs: 70 mm
- Fokusa attālums: 350 mm
- Izšķirtspēja: 1,97 leņķa sekundes
- Statīva savienojums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser Classic 70/350 Linsenteleskop
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bresser
Populāri produkti

Bresser Spica-II 130/1000 EQ3
no 326,52€

ZWO Seestar S30 Pro
no 745,00€

ZWO Seestar S30
no 479,00€

Celestron PowerSeeker 127EQ
no 269,00€

ZWO Seestar S50
no 899,99€

Omegon MightyMak 90 (Maksutov)
no 249,00€

Sky-Watcher 150/1200 OTA
no 809,29€

Celestron NexStar 4SE
no 854,91€

Astro Professional Vega
no 64,00€

National Geographic 114/500
no 139,56€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Teleskop Bresser Classic 70/350 (4670350) | 4670350 | 4007922039763

115,20€
115,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A170 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,30 kg |
| Teleskopa veids: | Lēcu teleskops (Refraktors) |
|---|---|
| Montāža: | Azimutāls |
| Palielinājuma faktors: | 18x - 140x |
| Objektīva diametrs: | 70 mm |
| Fokusa attālums: | 350 mm |
| Izšķirtspēja: | 1,97 leņķa sekundes |
| Statīva savienojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser Classic 70/350 Linsenteleskop
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bresser
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Brevetti Cable ChainBrezenta teltsBrickHeadzBridge ModemsBrieža CepetisBrilles LasīšanaiBrit Care HypoallergenicBritu īsspalvainie kaķiBrīvi Stāvoša Indukcijas PlītsButterfly Ping PongBresser BinokļiDuplo ClassicClassic VelosipēdiRuukki ClassicAbba ClassicLEGO duplo classicLEGO classic 10713Russell Hobbs ClassicGalaxy Watch6 Classic




















