Ilustrācija var atšķirties
Bresser Messier AR-102/1000 EXOS-2 GoTo Hexafoc
Ražotājs: Bresser
Ilustrācija var atšķirties
- Teleskops
- Teleskopa veids: Lēcu teleskops (Refraktors)
- Montāža: Ekvatoriāls / Parallaktisks
- Palielinājuma faktors: 38x - 200x
- Objektīva diametrs: 102 mm
- Fokusa attālums: 1.000 mm
- Izšķirtspēja: 1,12 leņķa sekundes
- Optiskā konstrukcija: Ahromāts
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser Messier AR-102/1000 EXOS-2 GoTo Hexafoc
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bresser
Populāri produkti

Bresser Spica-II 130/1000 EQ3
no 326,52€

ZWO Seestar S30 Pro
no 745,00€

ZWO Seestar S30
no 479,00€

Celestron PowerSeeker 127EQ
no 269,00€

ZWO Seestar S50
no 715,00€

Omegon MightyMak 90 (Maksutov)
no 249,00€

Sky-Watcher 150/1200 OTA
no 809,29€

Astro Professional Vega
no 64,00€

National Geographic 114/500
no 139,56€

Celestron AstroFi 5
no 845,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BRESSER Messier AR-102/1000 EXOS-2 GoTo Telescope 4702109
BRESSER Messier AR-102/1000 EXOS-2 GoTo Telescope

1 199,45€
1 199,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BRESSER Messier AR-102/1000 EXOS-2 GoTo Telescope 4702109

1 261,84€
1 261,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A170 cm x D100 cm |
|---|---|
| Svars: | 5 kg |
| Teleskopa veids: | Lēcu teleskops (Refraktors) |
|---|---|
| Montāža: | Ekvatoriāls / Parallaktisks |
| Palielinājuma faktors: | 38x - 200x |
| Objektīva diametrs: | 102 mm |
| Fokusa attālums: | 1.000 mm |
| Izšķirtspēja: | 1,12 leņķa sekundes |
| Optiskā konstrukcija: | Ahromāts |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser Messier AR-102/1000 EXOS-2 GoTo Hexafoc
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















