Ilustrācija var atšķirties
Bresser Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo
Ražotājs: Bresser
Ilustrācija var atšķirties
- Teleskops
- Teleskopa veids: Spoguļteleskops (Reflektors)
- Montāža: Ekvatoriāls / Parallaktisks
- Palielinājuma faktors: 36x - 400x
- Objektīva diametrs: 203 mm
- Fokusa attālums: 1.000 mm
- Atvēruma attiecība: f/5
- Izšķirtspēja: 0,86 leņķa sekundes
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bresser
Populāri produkti

Bresser Spica-II 130/1000 EQ3
no 326,52€

ZWO Seestar S30 Pro
no 745,00€

ZWO Seestar S30
no 479,00€

Celestron PowerSeeker 127EQ
no 269,00€

ZWO Seestar S50
no 899,99€

Omegon MightyMak 90 (Maksutov)
no 249,00€

Sky-Watcher 150/1200 OTA
no 809,29€

Celestron NexStar 4SE
no 854,91€

Astro Professional Vega
no 64,00€

National Geographic 114/500
no 139,56€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bresser Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo teleskops 4703109

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BRESSER Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo Telescope 4703109
BRESSER Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo Telescope

1 409,44€
1 409,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telescope Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo ,BRESSER 4703109

1 491,26€
1 491,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P100 cm x A185 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,30 kg |
| Teleskopa veids: | Spoguļteleskops (Reflektors) |
|---|---|
| Montāža: | Ekvatoriāls / Parallaktisks |
| Palielinājuma faktors: | 36x - 400x |
| Objektīva diametrs: | 203 mm |
| Fokusa attālums: | 1.000 mm |
| Atvēruma attiecība: | f/5 |
| Izšķirtspēja: | 0,86 leņķa sekundes |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bresser Messier NT-203/1000 Hexafoc EXOS-2 GoTo
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















