Ilustrācija var atšķirties
Canon Pixma MG5550
Ražotājs: Canon
Ilustrācija var atšķirties
- Viss vienā printeris
- Drukas tehnoloģija: Tintes strūkla
- Drukas izšķirtspēja m/b: 4.800 dpi x 1.200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 4.800 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 12 lpp/min, Krāsa 8 lpp/min
- Kopēšanas funkcija: Jā
- Skenēšanas funkcija: Jā
- Faksa funkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Canon Pixma MG5550
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Canon
Populāri produkti

Canon MAXIFY GX6550
no 475,00€

Epson EcoTank ET-2876
no 230,00€

Epson EcoTank ET-4800
no 263,00€

Epson EcoTank ET-2862
no 155,00€

Epson EcoTank ET-2871
no 215,00€

Epson Expression Home XP-3200
no 55,54€

Epson Expression Home XP-2205
no 29,80€

HP DeskJet 2810e (588Q0B)
no 43,75€

Brother DCP-T780DW
no 288,72€

Brother MFC-J4335DW
no 237,45€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Canon PGI-550PGBK XL - 6431B005 - 2x Tinte schwarz - für PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925

77,76€
82,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Canon Print Head QY6-0082-000 Canon iP7220 iP7250 MG5420 MG5440 MG5450 MG5460 MG5520 MG5540 MG5550 MG6420 MG6450 5712505088982 (5712505088982) ( JOINEDIT88813349 )

88,00€
88,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Canon - Original - Druckkopf - für PIXMA iP7220, iP7250, MG5420, MG5440, MG5460, MG5520, MG5540, MG5550, MG6420, MG6450 QY6-0082-000

88,97€
93,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 4.800 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 4.800 dpi x 1.200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 12 lpp/min, Krāsa 8 lpp/min |
| Tintes strūkla |
| Faksa funkcija: | Nē |
|---|
| Papīra padeve: | 100 lapa |
|---|---|
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO B5 |
| Displejs: | Jā |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 43 dB |
| Izmēri: | P455 mm x A148 mm x D369 mm |
|---|---|
| Svars: | 6,30 kg |
| Kopēšanas funkcija: | Jā |
|---|
| Skenēšanas funkcija: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Canon Pixma MG5550
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















