Ilustrācija var atšķirties
Case Logic DCB308K
Ražotājs: Case Logic
Ilustrācija var atšķirties
- Kameras soma
- Kabatas aizdare: Rāvējslēdzējs
- Statīva stiprinājums: Jā
- Svars: 342 g
- Piemērots: DSLR ar objektīvu un piederumiem
- Priekšējā kabata: Jā
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
- Iekšējā kabata integrēta: Jā
Ražotājs:
Case Logic
Populāri produkti

Case Logic DCB-304
no 20,91€

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 135,00€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 95,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Think Tank Mirrorless Mover 10
no 35,45€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 36,78€

Tenba DNA 13
no 165,95€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Case Logic DCB308K mugursoma spoguļfotokamerām iekšējie izmēri 21.3x22.9x14.7cm Melna

49,90€
49,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I190 mm x Iekšējais augstums150 mm x I130 mm |
|---|
| Izmēri: | P195 mm x A230 mm x D135 mm |
|---|---|
| Svars: | 342 g |
| Materiāls: | Neilons |
|---|
| Piemērots: | DSLR ar objektīvu un piederumiem |
|---|---|
| Kabatas aizdare: | Rāvējslēdzējs |
| Priekšējā kabata: | Jā |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Iekšējā kabata integrēta: | Jā |
| Iekšējā kabata maināma: | Jā |
| Statīva stiprinājums: | Jā |
Populāri produkti















