Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
Ilustrācija var atšķirties

Cooler Master MasterBox TD300 Mesh

Ražotājs: Cooler Master
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
Ilustrācija var atšķirties
no 47,92€līdz 104,80€3 PiedāvājumiRažotājs: Cooler Master
  • Korpuss
  • Formas faktors: MicroATX, Mini-ITX
  • Diskdziņu nodalījumi: 2x iekšējie disku nodalījumi 2,5 collas, 2
  • USB 3.2 pieslēgvietas: 2x
  • Savienojumi: Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s), USB-A
  • Ventilatoru skaits: 2
  • Skata logs: Jā
  • Modulāra kabeļu pārvaldība: Jā
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Cooler Master

Populāri produkti

3 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
COOLER MASTER MasterBox TD300 Mesh Melnais vidējais torņa korpuss TD300-KGNN-S00
prodImage
94,68€
99,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Cooler Master TD300 MESH | TD300-KGNN-S00 | 4719512124154 | TD300-KGNN-S00
prodImage
104,80€
104,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Izmēri
Izmēri:P210 mm x D433 mm x A420,5 mm
Svars:5,85 kg
Specifikācija
Formas faktors:MicroATX, Mini-ITX
Diskdziņu nodalījumi:2x iekšējie disku nodalījumi 2,5 collas, 2
USB 3.2 pieslēgvietas:2x
Savienojumi:Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s), USB-A
Ventilatoru skaits:2
Skata logs:Jā
Modulāra kabeļu pārvaldība:Jā
Putekļu filtrs:Jā

Cenas vēsture

1M 3M6M
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Cooler Master

Cooler Master Hyper 612 Apex
no 42,98€
Cooler Master Hyper 612 Apex25 Salīdzināt cenas
Cooler Master MasterLiquid 120
no 58,98€
Cooler Master MasterLiquid 12018 Salīdzināt cenas
Cooler Master Elite 481 Koks Balts
no 80,02€
Cooler Master Elite 481 Koks Balts7 Salīdzināt cenas
Cooler Master MasterFrame 600
no 98,10€
Cooler Master MasterFrame 60044 Salīdzināt cenas
Cooler Master Hyper 212
no 15,98€
Cooler Master Hyper 21221 Salīdzināt cenas
Cooler Master NCORE 100 MAX
no 313,70€
Cooler Master NCORE 100 MAX7 Salīdzināt cenas
Cooler Master Hyper 411 Nano
no 16,99€
Cooler Master Hyper 411 Nano15 Salīdzināt cenas
Cooler Master N200
no 48,99€
Cooler Master N20011 Salīdzināt cenas
Cooler Master Silencio S400
no 66,23€
Cooler Master Silencio S40017 Salīdzināt cenas
Cooler Master Cosmos Alpha
no 392,10€
Cooler Master Cosmos Alpha12 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Sharkoon VS9
Sharkoon VS9
no 47,98€
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Inter-Tech ITX MW-02 II
Inter-Tech ITX MW-02 II
no 47,98€
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
Aerocool Falcon G-BK-V2
Aerocool Falcon G-BK-V2
no 51,00€
Uz cenu salīdzinājumu
9 Piedāvājumi
Inter-Tech C-501 Aspect
Inter-Tech C-501 Aspect
no 47,99€
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Cougar MX360 RGB
Cougar MX360 RGB
no 47,99€
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Aerocool Quantum V3
Aerocool Quantum V3
no 49,00€
Uz cenu salīdzinājumu
9 Piedāvājumi
Zalman X3
Zalman X3
no 48,00€
Uz cenu salīdzinājumu
53 Piedāvājumi
Aerocool Menace Saturn RGB
Aerocool Menace Saturn RGB
no 48,00€
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
ThermalTake Versa H17 Logs
ThermalTake Versa H17 Logs
no 44,85€
Uz cenu salīdzinājumu
17 Piedāvājumi
Aerocool Menace Saturn FRGB
Aerocool Menace Saturn FRGB
no 48,00€
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel