Ilustrācija var atšķirties
Cullmann Alpha 350
Ražotājs: Cullmann
Ilustrācija var atšķirties
- Elastīgs statīvs ar mini statīva kājiņām ārkārtas piestiprināšanas situācijām
- Kameru ātrā savienojuma adapteris ar 1/4 collu savienojuma skrūvi piemērots biežāk sastopamajiem kameru modeļiem
- Piemērots viedtālruņiem, kompaktkamerām, action un vieglajām CSC kamerām
- Maks. izvilkšanas augstums 23 cm, min. izvilkšanas augstums 8,5 cm
- Maks. kravnesība 1 kg, svars 204 g
- Pieejams pelēks, zils un sarkans, iepakojuma izmērs 23,5 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Cullmann Alpha 350
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Cullmann
Populāri produkti

Cullmann Rondo 430TM RB6.5
no 61,54€

Rollei C5i Carbon
no 125,83€

Rollei Compact Traveler Mini M-1
no 59,00€

Joby GorillaPod 5K komplekts
no 114,99€

Joby PodZilla Octo
no 35,00€

Rollei Compact Traveler Nr. 1 Carbon
no 107,68€

Novoflex Ball 40
no 105,00€

Benro TMA28AB2
no 203,36€

Rollei C5i
no 79,00€

Benro FGP18A Go Plus Ceļojums
no 154,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Cullmann Alpha 350 mobil blue 50024 (4007134018068) ( JOINEDIT26062590 ) statīvs

11,50€
11,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Cullmann Alpha 350 mobil blue
11-14 dienas

13,99€
27,99€
Piegāde: 14,00€
ar piegādi: 14,00€
Statīvs Cullmann Alpha 350 mobile Black Blue 50024

15,05€
20,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Cullmann Alpha 350 mobil blue 50024

15,92€
15,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Babella Statyw Cullmann Cullmann Alpha 350 mobil blue 50024 (4007134018068) ( JOINEDIT26084394 )

17,00€
17,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elastīgs statīvs ar mini statīva kājiņām ārkārtas piestiprināšanas situācijām |
| Kameru ātrā savienojuma adapteris ar 1/4 collu savienojuma skrūvi piemērots biežāk sastopamajiem kameru modeļiem |
| Piemērots viedtālruņiem, kompaktkamerām, action un vieglajām CSC kamerām |
| Maks. izvilkšanas augstums 23 cm, min. izvilkšanas augstums 8,5 cm |
| Maks. kravnesība 1 kg, svars 204 g |
| Pieejams pelēks, zils un sarkans, iepakojuma izmērs 23,5 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Cullmann Alpha 350
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















