Ilustrācija var atšķirties
D-Link DGS-1210-10P
Ražotājs: D-Link
Ilustrācija var atšķirties
- Slēdzis
- Gigabitu LAN porti: 10x
- LAN ātrums: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
- Saskarnes: Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit)
- Savienojumi: Barošana caur Ethernet (PoE), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit)
- Izmēri: P33 cm x D18 cm x A4,4 cm
- Svars: 1,84 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
D-Link DGS-1210-10P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
D-Link
Populāri produkti

D-Link DGS-105
no 22,00€

TP-Link TL-SG108E
no 25,61€

HPE Aruba Instant On 1960 (JL805A)
no 724,95€

HPE Aruba 6100 (JL679A)
no 1 040,50€

Ubiquiti Networks AC Adapter 210W
no 91,75€

TP-Link TL-SG2218
no 130,10€

TP-Link TL-SG2210MP
no 151,50€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
D-Link | 10 portu Gigabit viedo pārvaldāmo komutatoru | DGS-1210-10 | Pārvaldāms L2+ | iekārtu skapim montējams 385489

117,18€
117,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Switch 280mm D-Link DGS-1210-10P 2*SFP/ 8*GE PoE retail | DGS-1210-10P/E | 0790069467721 | 141947

125,20€
125,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-LINK DLink Switch DGS-1210-10P E DGS121010P E (DGS-1210-10P/E)

128,71€
128,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-LINK 10-Port Layer2 PoE Smart Switch ( DGS 1210 10P/E ) DGS-1210-10P/E

130,00€
130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-Link DGS-1210-10P 8GE PoE 2SFP | DGS-1210-10P/E | 790069467721 | NUDLISS10000006

130,00€
130,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Switch 280mm D-Link DGS-1210-10P 2*SFP/ 8*GE PoE retail | DGS-1210-10P/E | 0790069467721 | 141947

135,00€
141,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
D-Link DGS-1210-10P Pārvaldāms L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Melns DGS-1210-10P/E

135,14€
140,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Switch 280mm D-Link DGS-1210-10P 2*SFP/ 8*GE PoE retail | DGS-1210-10P/E | 0790069467721 | 141947

136,43€
139,93€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
D-Link DGS-1210-10P/E (Gray/Black) | DGS-1210-10P/E | 790069467721

140,15€
140,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-Link DGS-1210-10P/E | DGS-1210-10P/E | 790069467721 | NET-WRPZ-DLI-102

140,33€
143,83€
Piegāde: 3,50€
ar piegādi: 3,50€
D-Link Web Smart DGS-1210-10P 10-port Gigabit PoE+ switch

141,03€
141,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-Link DGS-1210-10P/E 10-Port Layer2 PoE Smart Managed Gb Sw DGS-1210-10P/E

145,07€
145,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-Link DGS-1210-10P 1 Gb/s

145,83€
145,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-link-10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch DGS-1210-10P/E
5 dienas

148,80€
148,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-Link DGS-1210-10P/ E tīkla iekārta DGS-1210-10P/E
16 dienas

148,99€
148,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Switch 280mm D-Link DGS-1210-10P 2*SFP/ 8*GE PoE retail DGS-1210-10P/E

151,25€
153,75€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
D-Link DGS-1210-10P/E 10 portu Gigabit Smart PoE slēdzis ar 2 Combo SFP 1676739
5 darba dienas

165,27€
168,27€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
D-Link DGS-1210-10P Vadīts L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Melns DGS-1210-10P/E

167,13€
167,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
D-Link DGS-1210-10P/E 10 portu Gigabit Smart PoE slēdzis ar 2 Combo SFP 1676739
5 darba dienas

183,48€
183,48€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
D-Link DGS-1210-10P/E 10 portu Gigabit Smart PoE slēdzis ar 2 Combo SFP
5 darba dienas

185,48€
185,48€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
D-Link DGS-1210-10P/E, switch (grey/black)

185,69€
188,19€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
D-Link DGS-1210-10 Pārvaldāms L2 Gigabit Ethernet slēdzis, 10 porti, 1U statīva stiprinājums
5 darba dienas

208,81€
211,81€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
D-Link DGS-1210-10 Pārvaldāms L2 Gigabit Ethernet slēdzis, 10 porti, 1U statīva stiprinājums
5 darba dienas

214,34€
214,34€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
D-Link DGS-1210-10 Pārvaldāms L2 Gigabit Ethernet slēdzis, 10 porti, 1U statīva stiprinājums
5 darba dienas

222,25€
222,25€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
D-link Dgs-1210-10p 10 portu Gbit Poe Smart Switch

300,43€
300,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P33 cm x D18 cm x A4,4 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,84 kg |
| Gigabitu LAN porti: | 10x |
|---|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit) |
| Savienojumi: | Barošana caur Ethernet (PoE), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
D-Link DGS-1210-10P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































