Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCD703L2T-QW
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 425 apgr./min - 1.500 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 25,50 Nm
- Griezes moments cietā: 57,50 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 15+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD703L2T-QW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCD708D2T
no 157,10€

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 203,40€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DeWALT DCD703L2T urbjmašīna/durbtnis
DeWALT DCD703L2T urbjmašīna/durbtnis

224,00€
224,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCD703L2T urbjmašīna/durbtnis
DeWALT DCD703L2T urbjmašīna/durbtnis

230,67€
230,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCD703L2T urbjmašīna/durbtnis

234,17€
234,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD703L2T 12 V 2 x akumulator 3 Ah DCD703L2T-QW

246,64€
246,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DCD703L2T 12 V 4-head drill/driver | DCD703L2T-QW | 5035048748169 | NAKDEWWWK0072

247,15€
247,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD703L2T 12 V 2 x akumulator 3 Ah | DCD703L2T-QW | 5035048748169 | NAKDEWWWK0072

250,80€
250,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCD703L2T-QW urbjmašīna 1500 RPM Bezatslēgas 900 g Melna, Dzeltena NAKDEWWWK0072

262,37€
262,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCD703L2T-QW Urbjmašīna

262,41€
262,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCD703L2T-QW urbjmašīna 1500 RPM Bezatslēgas 900 g Melna, Dzeltena NAKDEWWWK0072

263,41€
263,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT Akumulatora skrūvgriezis Multi-Head 12V 2X3Ah TSTAK ( DCD703L2T QW BD-DCD703L2T ) DCD703L2T-QW

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DEWALT DRILL DRIVER 12V 2x3.0AH REPLACEMENT HEADS DCD703L2T BD-DCD703L2T

267,38€
272,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
DeWalt DCD703L2T 12 V 4-head drill/driver | DCD703L2T-QW | 5035048748169 | NAKDEWWWK0072

267,86€
267,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DEWALT DCD703L2T-QW Urbjmašīna - skrūvgriezis Multi-Head 12 V 2 x 3.0 Ah DCD703L2T-QW

270,80€
270,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCD703L2T-QW Urbjmašīna DCD703L2T-QW

278,99€
278,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna DeWalt DCD703L2T-QW 2x3Ah, 12V

279,98€
279,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DCD703L2T-QW Cordless Drill Driver DCD703L2T-QW

283,10€
283,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt Wiertarko-wkrętarka z 4 głowicami 12v dcd703l2t dewalt DCD703L2T-QW

287,79€
287,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown DeWALT Akumulatora skrūvgriezis Multi-Head 12V 2X3Ah TSTAK | DCD703L2T-QW | 5035048748169

288,64€
288,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt bezvadu urbjmašīnu komplekts DCD703L2T komplekts 12V 2 x 3,0Ah lādētājs + galviņas + korpuss | 5035048748169 | DCD703L2T

292,11€
292,11€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
DeWALT akumulatora skrūvgriezis multi-Head 12V 2X3Ah TSTAK, DCD703L2T-QW

313,42€
313,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DAWALt XR 12V 3Ah Li-Ion bezsuku perforators ar daudzām galvām - DCD703L2T-QW

314,89€
314,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT Akumulatora skrūvgriezis Multi-Head 12V 2X3Ah TSTAK

317,40€
319,30€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Dewalt Akumulatora skrūvgriezis Multi-Head 12V 2X3Ah TSTAK DCD703L2T-QW

338,12€
338,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna - skrūvgriezis Multi-Head 12 V 2 x 3.0 Ah DCD703L2T-QW DEWALT (DCD703L2T-QW)

342,10€
342,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DCD703L2T 12 V 4-head drill/driver DCD703L2T-QW

357,72€
360,22€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 3 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs, Leņķa uzgalis |
| Svars: | 1,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 20 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs metālam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 425 apgr./min - 1.500 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 25,50 Nm |
| Griezes moments cietā: | 57,50 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 15+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD703L2T-QW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































