Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCD996P3
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 2.000 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sitienu skaits min.: 8.600 1/min
- Maks. triecienu skaits: 38.250 1/min
- Urbja diametrs betonam: Ø 16 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 55 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 16 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD996P3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Makita DF333DSAE
no 140,25€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,90€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akum. Triecienurbjmašīna DCD996P3-QW XR 18V 3x5.0Ah, DEWALT

415,00€
415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 3 |
| Urbja diametrs betonam: | Ø 16 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 55 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 2.000 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sitienu skaits min.: | 8.600 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 38.250 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCD996P3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















