DeWalt DCF880M2
Ražotājs: DeWalt
- Jauda: 250 W
- Apgriezienu skaits: 2.300 apgr./min - 2.700 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 1
- Griezes moments: 203 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 16 mm
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 4 Ah
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCF880M2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCF922N
no 151,55€

Makita DF333DSAE
no 130,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 200,20€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Triecienatslēgas 1/2 XR Li-Ion 18V 2x 4.0Ah DeWalt DCF880M2-QW
Triecienatslēgas 1/2" XR Li-Ion 18V 2x 4.0Ah DeWalt DCF880M2-QW

258,00€
258,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt 18V XR Li-Ion Impulsa skrūvgriezis 4,0Ah DCF880M2-QW

338,12€
338,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Triecienatslēgas 1/2 XR Li-Ion 18V 2x 4.0Ah DeWalt DCF880M2-QW
Triecienatslēgas 1/2" XR Li-Ion 18V 2x 4.0Ah DeWalt DCF880M2-QW

353,32€
353,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Izmēri: | A24 cm x D14,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,62 kg |
| Skrūves diametrs: | Ø 16 mm |
|---|
| Jauda: | 250 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.300 apgr./min - 2.700 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 1 |
| Griezes moments: | 203 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCF880M2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















