DeWalt DCF894P2
Ražotājs: DeWalt
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 900 apgr./min - 2.000 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 200 Nm
- Griezes moments cietā: 447 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 3.100 1/min
- Akumulatora kapacitāte: 5 Ah
Cenas vēsture
1M 3M
DeWalt DCF894P2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCD708D2T
no 157,10€

Makita DF333DSAE
no 130,10€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 109,26€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DHP453Z
no 59,98€

Makita DFR550Z
no 223,21€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DeWalt DCF894P2-QW 18V XR 1/2 Kompakts impulsa skrūvgriezis ar augstu griezes spēku DCF894P2-QW

607,20€
607,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Apgriezienu skaits: | 900 apgr./min - 2.000 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 200 Nm |
| Griezes moments cietā: | 447 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 3.100 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M
DeWalt DCF894P2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















