Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCH283P2
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Urbjmašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 980 apgr./min
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 4.480 1/min
- Trieciena enerģija: 2,80 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 26 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs metālam: Ø 13 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCH283P2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt D25773K-QS
no 822,14€

DeWalt DCD470N-XJ
no 526,80€

DeWalt DCH263NK-XJ
no 195,49€

DeWalt D25334K
no 450,88€

Scheppach DP19Vario
no 238,05€

Metabo SBEV 1300-2
no 200,00€

Makita HR3210C
no 585,20€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 196,31€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dewalt 18V XR Li-Ion SDS+ Perforators 5Ah DCH283P2-QW

785,81€
785,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| SDS-Plus: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 3,60 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 26 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs metālam: | Ø 13 mm |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 980 apgr./min |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 4.480 1/min |
| Trieciena enerģija: | 2,80 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCH283P2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















