DeWalt DCW200P2
Ražotājs: DeWalt
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Vibrācijas slīpmašīna
- Nominālais spriegums: 18 V
- Apgriezienu skaits: 8.000 apgr./min - 13.500 apgr./min
- Slīpēšanas plāksne: P 108 mm x G 115 mm
- Akumulatora kapacitāte: 5 Ah
- Akumulatoru skaits: 2
- Akumulatora indikators: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCW200P2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCS691N-XJ
no 492,60€

DeWalt DCW210NT
no 141,63€

DeWalt DCG406NT
no 148,00€

DeWalt DCG405NT
no 156,87€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 770,10€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DGA511Z
no 135,02€

Makita DGA452Z
no 77,40€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dewalt DCW200P2-QW Orbitālā slīpmašīna DCW200P2-QW

397,20€
397,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Orbitālā slīpmašīna DeWalt DCW200P2-QW; 18 V; 2x5,0 Ah akum. DCW200P2-QW

432,62€
432,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Skaņas spiediena līmenis: | 76 dB |
|---|---|
| Skaņas jaudas līmenis: | 87 dB |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Svars: | 1 kg |
|---|
| Vibrācijas slīpmašīna |
| Slīpēšanas plāksne: | P 108 mm x G 115 mm |
|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Apgriezienu skaits: | 8.000 apgr./min - 13.500 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCW200P2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















