Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DW333KT
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Svārstību gājiena figūrzāģis
- Jauda: 701 W
- Izejas jauda: 445 W
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min - 3.100 apgr./min
- Gājiena garums: 26 mm
- Griešanas dziļums kokā: 130 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 12 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DW333KT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DWE7492
no 608,78€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DeWalt DW333KT-QS Figūrzāģis ar elekronisko ātruma regulāciju 701W DW333KT-QS

337,70€
337,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Tukšgaitas troksnis: | 98 dB |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns |
| Griešanas dziļums kokā: | 130 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 12 mm |
| Griešanas dziļums alumīnijā: | 30 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 45° |
|---|
| Izmēri: | G26,50 cm x A21 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Zāģa tips: | Svārstību gājiena figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 701 W |
| Izejas jauda: | 445 W |
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min - 3.100 apgr./min |
| Gājiena garums: | 26 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DW333KT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















