Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DW712
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Ripzāģis (galda ripzāģis)
- Patērētā jauda: 1.600 W
- Izejas jauda: 930 W
- Apgriezienu skaits: 3.700 apgr./min - 4.600 apgr./min
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 216 mm
- Slīpuma iestatīšana: 48°
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DW712
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DWE7492
no 608,78€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Leņķzāģis 216mm, 1600W DW712N-QS DEWALT (DW712N-QS)

1 004,68€
1 004,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Drošības slēdzis: | Jā |
|---|
| Slīpuma iestatīšana: | 48° |
|---|---|
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 60°, R 50° |
| Izmēri: | G580 cm x A480 mm x D457 mm |
|---|---|
| Svars: | 19,50 kg |
| Zāģa tips: | Ripzāģis (galda ripzāģis) |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 1.600 W |
| Izejas jauda: | 930 W |
| Apgriezienu skaits: | 3.700 apgr./min - 4.600 apgr./min |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 216 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DW712
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















