Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DWS520KT-QS
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Iegremdējamais zāģis
- Jauda: 1.300 W
- Apgriezienu skaits: 1.750 apgr./min - 4.200 apgr./min
- Strāvas padeve: Tīkls
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens urbums: 20 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 165 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DWS520KT-QS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCS335N-XJ
no 201,54€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Makita DJV181Z
no 189,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,35€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 215,44€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pilarka tarczowa Dewalt DWS520KT 1300 W 165 mm ( DWS520KT QS 0001-00018-63006 BD-DWS520KT ) Elektriskais zāģis DWS520KT-QS

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT Dewalt DWS520KT Ripzāģis DWS520KT-QS

379,84€
379,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt Pilarka tarczowa Dewalt DWS520KT 1300 W 165 mm DWS520KT-QS

395,17€
395,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt DWS520KT 1300 W 165 mm | DWS520KT-QS | 5035048558652

397,80€
397,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Dewalt DWS520KT 1300 W 165 mm | DWS520KT-QS | 5035048558652

398,20€
398,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis Dewalt DWS520KT 1300 W 165 mm | DWS520KT-QS | 5035048558652

406,85€
406,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Dewalt DWS520KT 1300 W 165 mm DWS520KT-QS

414,51€
414,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt elektriskais dziļzāģis DWS520KT-QS, 165 mm, 1300 W + korpuss | 5035048558652 | DWS520KT-QS

417,35€
417,35€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
DeWalt DWS520KT-QS Iegremdējamais zāģis ar 55mm zāģēšanas dziļumu un koferi DWS520KT-QS

417,90€
417,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais Ripzāģis Dewalt 165mm, 1300W (DWS520KT-QS)

505,99€
505,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown DeWALT iegremdējams ripzāģis | DWS520KT-QS | 5035048558652

521,10€
521,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT iegremdējams ripzāģis, DWS520KT-QS

561,21€
561,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iegremdējamais ripzāģis 1300W 165x20mm DWS520KT-qs DEWALT (DWS520KT-qs)

637,26€
637,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Čemodāns, Vadotne, Zāģa asmens |
| Maks. griešanas dziļums pie 45°: | 44 mm |
|---|---|
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 59 mm |
| Slīpuma iestatīšana: | 47° |
|---|
| Svars: | 5,10 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Iegremdējamais zāģis |
|---|---|
| Jauda: | 1.300 W |
| Apgriezienu skaits: | 1.750 apgr./min - 4.200 apgr./min |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens urbums: | 20 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 165 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DWS520KT-QS
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































