DeWalt DWS780KIT
Ražotājs: DeWalt
- Zāģis
- Zāģa tips: Paneļzāģis
- Jauda: 1.675 W
- Apgriezienu skaits: 1.900 apgr./min - 3.800 apgr./min
- Nominālais spriegums: 230 V
- Zāģa asmens urbums: 30 mm
- Zāģa asmens diametrs: Ø 305 mm
- Maks. griešanas dziļums pie 90°: 170 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DWS780KIT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DWE7492
no 608,78€

Makita DSS611Z
no 130,00€

Makita SP6000J
no 312,98€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 315,00€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 291,65€

Makita DSS501Z
no 143,99€

Makita DHS680Z
no 205,00€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 898,00€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 130,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DEWALT DEWALT DWS780 COMPOUND MITRE SAW 305MM 5035048332344 ( 5035048332344 DWS780 DWS780KIT DWS780-QS )

945,00€
945,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Prožektors: | Jā |
|---|---|
| Tukšgaitas troksnis: | 100 dB |
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Maks. griešanas dziļums pie 90°: | 170 mm |
|---|
| Slīpuma iestatīšana: | 49° |
|---|---|
| Griešanas leņķa iestatījums: | L 50°, R 60° |
| Izmēri: | G77 cm x A39,60 cm x D47 cm |
|---|---|
| Svars: | 24,80 kg |
| Zāģa tips: | Paneļzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 1.675 W |
| Apgriezienu skaits: | 1.900 apgr./min - 3.800 apgr./min |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Zāģa asmens urbums: | 30 mm |
| Zāģa asmens diametrs: | Ø 305 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DWS780KIT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















