Ilustrācija var atšķirties
Dell 32 Plus S3225QC
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- OLED monitors
- Ekrāna izmērs: 31,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 0,03 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Izliekts: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell 32 Plus S3225QC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell Alienware AW2725DF
no 599,58€

ASUS ROG Swift OLED PG27UCDM
no 909,30€

ASUS ROG Strix XG27AQWMG
no 533,18€

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2
no 447,81€

ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG
no 806,48€

MSI MPG 341CQPX QD-OLED
no 760,38€

LG UltraGear OLED 32GS94UX-B
no 830,00€

ASUS ROG Strix OLED XG32UCWG
no 760,29€

Philips Evnia 8000 49M2C8900L
no 763,00€
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD Monitor DELL S3225QC 31.5" Business/4K Swivel Height adjustable Tilt Matte Panel OLED 3840x2160 16:9 120Hz 0.03 ms Speakers Colour Silver 210-BRVT

548,83€
548,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S3225QC 31.5 Zoll 4K (UHD) QD-OLED 16:9 120 Hz Office Monitor | DELL-S3225QC | 5397184962381

600,30€
600,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Monitor Dell S3225QC (210-BRVT) DELL-S3225QC

600,53€
600,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell 32 Plus Monitor - S3225QC, 4K UHD (3840x2160), 120Hz, QD OLED, 0.03ms, AMD FreeSync Premium Pro, HDR True Black 400, Dolby Vision, Eingebaute Lautsprecher, 3 USB-C, HDMI (DELL-S3225QC)

601,09€
606,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell Monitor s3225qc 31.5 cala 4k (3840x2160)/16:9/hdmi/2xusb-c/speakers/3y 210-BRVT

624,70€
624,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Plus S3225QC monitori 80,3 cm (31.6") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD QD-OLED Melns, Sudrabs 210-BRVT

639,62€
639,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S3225QC 32 in QD-OLED 4K UHD 3840 x 2160 250 cd/m² Height pivot (rotation) swivel tilt 2000001373118 ( 210 BRVT DELL-S3225QC ) monitors 210-BRVT

645,00€
645,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Plus S3225QC 32" OLED 16:9 White monitors DELL-S3225QC

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S3225QC monitors (210-BRVT) DELL-S3225QC

679,25€
679,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELL Plus S3225QC computer monitor 80.3 cm (31.6) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black, Silver 210-BRVT

687,61€
692,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell S3225QC S3225QC4K (5397184962381) ( JOINEDIT79294045 ) monitors

690,00€
690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELL 32 PLUS S3225QC UHD QD-OLED 120HZ 16:9 0.03MS FSYNC USBC-90W DELL-S3225QC

704,41€
704,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s) 210-BRVT

710,42€
710,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell 32 Plus 4K QD-OLED Monitor - S3225QC|210-BRVT
Dell 32 Plus 4K QD-OLED Monitor - S3225QC

727,98€
727,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell | S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s) 210-BRVT

732,45€
739,45€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Dell S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 m 547_23382

739,00€
739,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S3225QC S3225QC4K

741,85€
741,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell | S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pikseļi | 250 cd / m² | HDMI portu skaits 1 | Garantija 36 mēneši

746,55€
746,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELL 32 PLUS S3225QC UHD QD-OLED 120HZ 16:9 0.03MS FSYNC USBC-90W|DELL-S3225QC
Dell S3225QC is a 31.6" 4K QD-OLED monitor designed to deliver exceptional image quality and immersive audio for entertainment, creative work, and modern workspaces. The 3840 x 2160 resolution and QD-OLED panel technology provide deep blacks, extremely high contrast, and a wide 99% DCI-P3 color gamut. Dolby Vision and VESA DisplayHDR True Black 400 enhance detail and color depth in HDR content.
The display delivers smooth visuals with up to a 120 Hz refresh rate and an ultra-fast 0.03 ms response time. AMD FreeSync Premium Pro and HDMI VRR reduce screen tearing and ensure fluid motion for both work and entertainment.
S3225QC features a unique AI-enhanced 3D Spatial Audio system with five 5 W speakers and AI-based head tracking that creates an immersive sound experience. USB-C connectivity with up to 90 W Power Delivery allows a laptop to be powered through a single cable, while integrated USB ports simplify peripheral connectivity. ComfortView Plus reduces harmful blue light emissions without sacrificing color accuracy.

748,88€
748,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Model S3225QC|31.5"|Business/4K|Swivel|Height adjustable|Tilt|Display Matte|Panel OLED|Resolution 3840x2160|Form factor 16:9|Refresh rate 120Hz|Brightness 250|Contrast 1500000:1|Response time 0.03 ms|Horizontal 178 degrees|Vertical 178 degrees|Displayable colours 1070 million|2xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB-C|Speakers|100 mm x 100 mm|Kensington lock|Included Accessories Power cable1 x USB-C to C 10Gbps 100 W cable 1.00 m|Colour Silver

749,00€
749,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor DELL S3225QC 31.5" Business/4K Swivel Height adjustable Tilt Matte Panel OLED 3840x2160 16:9 120Hz 0.03 ms Speakers Colour Silver 210-BRVT 210-BRVT

752,60€
752,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell | S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s) 479403

766,69€
766,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELL Plus S3225QC computer monitor 80.3 cm (31.6") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black, Silver

768,00€
768,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Technologies DELL 32 PLUS S3225QC UHD QD-OLED 120HZ 16:9 0.03MS FSYNC USBC-90W | DELL-S3225QC | 5397184962381 | DELL-S3225QC

777,00€
783,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Monitors Dell Plus S3225QC 32" 4K QD-OLED 120Hz 000cd/m2 0.03ms

1 025,99€
1 025,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Dell | S3225QC | 32 " | QD-OLED | 16:9 | 120 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s) 210-BRVT

791,42€
791,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2233284 |
|---|---|
| MPN: | S3225QC |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 40 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 40 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 320 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P718,80 mm x A504 mm x D223,70 mm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 10 kg |
| Izliekts: | Nē |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 80 cm |
| Ekrāna izmērs: | 31,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 0,03 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.500.000:1 |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| HDR spilgtums (Candela): | 1.000 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
| VESA: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell 32 Plus S3225QC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































