Ilustrācija var atšķirties
Dell E2220H
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 21,50
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 60 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2220H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell 21.5" E2220H | Monitor | TN, Full HD, 1x DP, 1x VGA | E2220H (210-AUXD) | 5902002126762 | 85285931

156,45€
156,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELL E2220H monitors 21.5" TN FULL HD 1X DP, 1X VGA (210-AUXD) | E2220H (210-AUXD) | 5902002126762 | 85285931

162,75€
162,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell 21.5 E2220H Monitor, TN, Full HD, 1x DP, 1x VGA E2220H (210-AUXD)

164,12€
169,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell 21.5" E2220H Monitor TN Full HD 1x DP 1x VGA ( E2220H (210 AUXD) ) E2220H (210-AUXD)

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Monitor Dell E2220H (210-AUXD/5Y)

170,47€
170,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell E2220H (210-AUXD/5Y) | 210-AUXD/5Y | 5902002126762

170,95€
170,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell E2220H 21.5" TN 16:9 monitors E2220H (210-AUXD)

182,50€
182,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Dell E2220H (210-AUXD/5Y) 210-AUXD/5Y

194,64€
194,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Dell E2220H (210-AUXD/5Y) ( 210 AUXD/5Y )

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | E2220H |
|---|---|
| EPREL: | 345645 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | D (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 13 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
| Izmēri ar statīvu: | P51,20 cm x A39,90 cm x D17,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,70 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 21,50 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 160° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2220H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































