Ilustrācija var atšķirties
Dell E2316H
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Monitora plakanais ekrāns
- Ekrāna izmērs: 23
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 58,40 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2316H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell E2316H

145,00€
145,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 19,40 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
|---|
| Izmēri: | P54,50 cm x A32 cm x D5 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P54,50 cm x A41,50 cm x D18 cm |
| Svars: | 2,98 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 58,40 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 160° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2316H
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























