Ilustrācija var atšķirties
Dell E2422HN
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 24
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 16 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2422HN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 146,49€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DELL E2422HN 60,5 cm (23.8 ) 1920 x 1080 Pixel Full HD LCD Schwarz (DELL-E2422HN)

147,86€
152,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Dell E2422HN 23.8" IPS 16:9 210-BBSD monitors 210-BBSD

166,99€
166,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 741878 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 16 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P55,30 cm x A42 cm x D17 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,03 kg |
| E2422HN |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, HDMI ieeja |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell E2422HN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























