Ilustrācija var atšķirties
Dell Latitude 3450 (YTVMR)
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Intel Core i5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 35,56 cm (14)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafiskā karte: Intel Iris Xe
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Pro
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell Latitude 3450 (YTVMR)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 234,25€

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 4 260,77€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 310,00€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 585,00€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 923,70€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG4DE)
no 1 764,65€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DELL Latitude 3450 YTVMR 14" FHD i5-1335U 16GB/512GB SSD Win11 P | YTVMR | 5397184875650 | 1C32-3PZ

834,15€
834,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELL Latitude 3450 YTVMR 14" FHD Portatīvais dators i5-1335U 16GB/512GB SSD Windows 11 P | YTVMR | 5397184875650

902,05€
902,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell Latitude 3450 - 13.97" - Intel Core i5 - 1335U - 16 GB RAM - 512 GB SSD ( YTVMR ) Portatīvais dators

985,00€
985,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 54 Wh |
|---|---|
| Šūnu skaits: | 3 |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafiskā karte: | Intel Iris Xe |
|---|
| Izmēri: | P322,20 mm x A18,60 mm x D219,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,54 kg |
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 5.200 MHz |
| Maks. atmiņas lielums: | 64 GB |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i5 |
| Procesora modeļa numurs: | 1335U |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts: | 1,30 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,60 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Pro |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 35,56 cm (14) |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort caur USB, HDMI izeja, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell Latitude 3450 (YTVMR)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























