Ilustrācija var atšķirties
Dell P1914S
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Monitora plakanais ekrāns
- Ekrāna izmērs: 19
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.280 Pikseļi x 1.024 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 48,26 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P1914S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 146,49€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DELL LCD P1914S

189,00€
189,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 37 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Izmēri: | P41,40 cm x A33,60 cm x D4,65 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P41,40 cm x A37 cm x D18 cm |
| Svars: | 2,76 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 48,26 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 19 |
| Paneļa tehnoloģija: | Aktīvā matrica |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 1.024 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| USB-HUB: | Jā |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell P1914S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























