Ilustrācija var atšķirties
Dell Premier Mugursoma 15 (PE-BP-15-20)
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdatora mugursoma
- Tilpums: 19 l
- Piemērots klēpjdatoriem: līdz 15 "
- Materiāls: Poliesters
- Organizatora nodalījums: Jā
- Sānu kabata: Jā
- Polsterēts klēpjdatora nodalījums: Jā
- Iekšējie izmēri: Iekšējais garums26 cm x I38 cm x I2,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell Premier Mugursoma 15 (PE-BP-15-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Eastpak Out Of Office
no 42,00€

Eastpak Tecum Cnnct Top
no 90,00€

Eastpak Provider
no 63,00€

Wenger Carbon Pro (653129)
no 97,90€

Thule Subterra 2 27L
no 103,35€

Wenger Pegasus Deluxe
no 65,49€

Jansport Driver 8
no 91,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
NB Bag 15 Dell Premier Backpack - PE1520P ( PE BP 15 20 ''460-BCQK'' ) portatīvo datoru soma apvalks PE-BP-15-20

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mugursoma datoramDell 460-BCQK, 15"

182,89€
182,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | Iekšējais garums26 cm x I38 cm x I2,50 cm |
|---|
| Izmēri: | G31 cm x P43,50 cm x D16 cm |
|---|---|
| Svars: | 780 g |
| Piemērots klēpjdatoriem: | līdz 15 " |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Organizatora nodalījums: | Jā |
| Sānu kabata: | Jā |
| Polsterēts klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Tilpums: | 19 l |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell Premier Mugursoma 15 (PE-BP-15-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























