Dell Pro Slim portfelis 15 (PO-BCS-15-20)
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Portatīvā datora soma
- Piemērots klēpjdatoriem: līdz 15 "
- Materiāls: Poliesters
- Tilpums: 12 l
- Pleca siksna
- Nēsāšanas rokturis
- Izmēri: P40 cm x D30 cm x G8 cm
- Svars: 549 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti
Targus TBT914EU
Wenger Prospectus 16"
Samsung EF-BT630
Spigen AirSkin Pro iPad Pro 11"
HP Prelude Topload-Tasche (1E7D7AA)
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell Pro Slim Briefcase 15 - Notebook-Rucksack - 38.1 cm (15) - Schwarz PO-BCS-15-20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Torba Dell Pro Slim 15'' (PO1520CS-460-BCMK) | 460-BCMK | 5397184162903
Somā Dell Pro Slim 15" (PO1520CS-460-BCMK) | 460-BCMK | 5397184162903
Produkta dati
|---|---|
| Svars: | 549 g |