Ilustrācija var atšķirties
Dell Professional P1913
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- Monitora plakanais ekrāns
- Ekrāna izmērs: 19
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.440 Pikseļi x 900 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Ekrāna diagonāle: 48,30 cm
- Paneļa tehnoloģija: TN
- Kontrasts: Statisks
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell Professional P1913
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

LG 24BA550-B
no 115,25€

ASUS ROG Strix XG32UCG
no 520,10€

Philips 34E1C5600HE
no 305,69€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell LCD P1913

189,00€
189,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 18 W, Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
|---|
| Izmēri: | P44,30 cm x A29 cm x D5,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P44,30 cm x A47,60 cm x D18,30 cm |
| Svars: | 2,52 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 48,30 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 19 |
| Paneļa tehnoloģija: | TN |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 900 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 170° / 160° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, DisplayPort, DVI-D, USB 2.0 |
| USB-HUB: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell Professional P1913
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Dell
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Dell S2421Dell S2721Dell S2722DCDell SB521ADell SE2222HDell SE2416HDell SE2422HDell U2719DCDell WD19 130WDeo VichyLexar Professional SDWindows 10 ProfessionalNyx Professional MakeupLexar Professional 64GBLexar Professional 128GBLexar Professional 2000xLexar Professional 256GBDell 2720Dell 2723Dell 22
























