Ilustrācija var atšķirties
Dell S2722QC
Ražotājs: Dell
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 25 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell S2722QC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Dell
Populāri produkti

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 166,21€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

ASUS ROG Strix XG27UCG
no 370,55€

LG 27TQ615S-PZ
no 150,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dell 27" S2722QC Balts
27" S2722QC Balts

342,00€
342,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S2722QC 27" IPS 16:9 210-BBRQ monitors 210-BBRQ

444,99€
444,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S2722QC 27" IPS 16:9 210-BBRQ monitors

628,99€
628,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dell S2722QC (210-BBRQ) | 210-BBRQ | 5397184567616

732,50€
732,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Dell S2722QC (210-BBRQ) | 210-BBRQ | 5397184567616

733,60€
733,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Dell S2722QC (210-BBRQ) | 210-BBRQ | 5397184567616

757,30€
757,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | S2722QC |
|---|---|
| EPREL: | 704920 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 25 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,20 cm x A40 cm x D17,50 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 7,10 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Nē |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort caur USB, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-C |
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| AMD FreeSync Premium: | Nē |
| AMD FreeSync Premium Pro: | Nē |
| Nvidia G-Sync: | Nē |
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Dell S2722QC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























